Vsak otrok hodi v šolo.

Čisto vsak.

A ne vsi enako.

ENI PO RAVNI, DRUGI PO VIJUGASTI POTI.

Brez kamnov ni nobene.

Vendar so tudi med kamni, ki so posuti po poti razlike v velikosti. V tem, kako so posuti in kako stopaš po njih.

ENIM JE KAMENČEK V ZABAVO, DRUGIM OVIRA …

Marja Strojin, psihologinja

Ali vas presenečajo čustvene reakcije vašega otroka?

Ali se v vzgoji včasih počutite nemočni?

Ali težko otroku in sebi postavite pravo mejo?

Ali se vam zdi, da imate otroka, ki ima močno voljo?

Vas skrbi otrokova bodočnost, zgubljate energijo.

Morda ste na kakšno vprašanje odgovorili pritrdilno, morda si postavljate nova vprašanja.

Vabljeni na tri srečanja v letošnjem šolskem letu. Pomagala vam bom odgovoriti na zgornja vprašanja.

Znanja in tehnike učinkovite komunikacije z vaši otrokom, da boste ohranjali stik z otrokom, nekaj strategij kako poskrbeti zase, da ne boste izgoreli.

Srečanja za starše bom vodila Neva Strel Pletikos, svetovalna delavka na šoli. Srečanja so zasnovana pod skupnim naslovom KAKO OTROKU POMAGATI PRI KORAKIH K ODRASLOSTI? Potekala bodo preko aplikacije zoom. Prijavite se na spodnjo povezavo, nekaj minut pred srečanjem.

Srečanja bodo potekala:

• v četrtek, 4. novembra 2021, ob 16.30,
  • v četrtek, 2. decembra 2021, ob 16.30,
  • v sredo, 5. januarja 2022, ob 16.30.